O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Jesteśmy solidną, ciągle rozwijającą się firmą, która w branży osłon okiennych, rolet antywłamaniowych, markiz i zadaszeń działa od 2001r. Firma nasza może pochwalić się tysiącami pomyślnie zrealizowanych projektów i ciągle powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Dzięki wykwalifikowanej ekipie sprostamy każdemu zleceniu, również nietypowemu. Specjalizujemy się głównie w montażach rolet zewnętrznych, antywłamaniowych i markiz jak i wszelkiego rodzaju osłon okiennych typu rolety materiałowe, plisy, verticale, żaluzje drewniane, moskitiery i wiele innych.

W montowanych przez nas produktach oferujemy bogatą ofertę napędów elektrycznych głównie firmy NICE lub SOMFY. Pomiar wykonywany jest przez naszych pracowników bezpłatnie. Na miejsce spotkania zabieramy próbniki tak, aby klienci bez wychodzenia z domu mogli zapoznać się z naszymi produktami. Mamy nadzieję, że oferta nasza spotka się z Państwa zainteresowaniem. Działamy na terenie Warszawy i okolic, ale na kapitał doświadczeń składa się wykonawstwo i montaż na terenie całego kraju a także zagranicą.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów.