Moskitiery

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach. Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat. Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń) , co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza

smile Moskitiery okienne mocowane są one bezinwazyjnie do okna za pomocą specjalnych rygli. Moskitiery naszej produkcji to niezwykle estetyczne i trwałe rozwiązanie, skutecznie chroniące przez owadami, insektami, a nawet pyłkami roślin.
smile Szczególnie polecane są do pomieszczeń sypialnych oraz gastronomicznych. Prosta konstrukcja umożliwia ich łatwy montaż oraz demontaż. Umocowanie moskitiery w ramie okiennej nie ogranicza ani utrudnia funkcjonalności okna.


smile Moskitiery rolowane sterowane są manualnie. Obudowa w zależności od Państwa wyboru aluminiowa bądź PCV wyposażona jest w nowoczesny napęd sprężynowy. Siatka porusza się w aluminiowych lub plastikowych prowadnicach, wyposażonych w siatki i zawija do specjalnej kasety. Produkowane przez nas moskitiery rolowane to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w systemach drzwiowych, jak również okiennych.
smile Moskitiery rolowane doskonale nadają się również do okien dachowych. Montowane są we wnęce wokółokiennej i w zależności od Państwa potrzeb mogą się one znajdować wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.


smile Moskitiery drzwiowe to niezwykle praktyczne rozwiązanie, dostosowane zarówno do drzwi wejściowych, jak i balkonowych, które pomaga chronić mieszkanie przed owadami. Proponowane przez nas moskitiery drzwiowe są bardzo proste w montażu i przyjazne w eksploatacji.
smile Dzięki zainstalowanym zawiasom magnesowym otwierają się one i zamykają w łatwy sposób. Wykonane z niezwykle praktycznych i trwałych materiałów łatwo się czyszczą i przez długi okres eksploatacyjny zachowują swój estetyczny wygląd i doskonałe właściwości.

Wspolpracujemy z:

        


Nowosci