Systemy automatyki do rolet zewnetrznych

Zabezpiecz Twój dom za pomocą rolet z napędami Nice lub Somfy
Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach - dają przede wszystkim maximum prywatności oraz poczucie bezpieczeństwa. Warto również dołączyć do tego ogromny komfort, jaki daje automatyzacja rolet - w szczególności w systemie Home Motion. Dzięki zastosowaniu automatyki rolety mogą być sterowane bezprzewodowo za pomocą pilota, lub być częścią zintegrowanego systemu zarządzania osłonami Home Motion.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki do osłon:
- napędy do osłon
- sterowniki przewodowe i bezprzewodowe
- czujniki nasłonecznienia
- piloty
- zintegrowany system Home Motion

Zamykasz wszystko jednym kliknieciem na pilocie.

Zamiast sprawdzać wszystkie okna, użyj pilota. Wszystkie rolety w Twoim domu zamkną się jednocześnie oszczędzając Twój czas. Nie musisz dłużej pamiętać o zamknięciu rolet, nawet jeśli wychodzisz z domu tylko na kilka minut. Poczujesz się o wiele bezpieczniej!

Ochrona instalacji.

Przeszkoda? Po jej wykryciu napęd zatrzyma się automatycznie w momencie zamykania rolety. Zapewnione w ten sposób płynne działanie znacząco wydłuży żywotność rolet.

Symulacja obecności w domu.

W przypadku przedłużonej nieobecności, możesz zaprogramować rolety tak, aby stwarzały wrażenie, że ktoś jest cały czas w domu. Możesz nawet zaprogramować różne ustawienia dla poszczególnych dni.

Oszczędnosc energii.

W sezonie zimowym, w porze nocnej, rolety zamykają się automatycznie i pomagają uzyskać lepszą izolację okna. Możesz na tym zaoszczędzić nawet 10% na rachunkach za ogrzewanie. W sezonie letnim, rolety opuszczają się po słonecznej stronie domu, aby utrzymać chłód wewnątrz i ochronić Twoje meble przed promieniowaniem słonecznym.

Wspolpracujemy z:

        


Nowosci