Markizy balkonowe

Markizy balkonowe stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną niewielkich powierzchni, takich jak balkony, niewielkie tarasy, altanki. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą, markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Markizy balkonowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Bogaty wybór wzorów i kolorów tkanin oraz możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów.

Italia

Wysięg: 60 cm, 100 cm, 140 cm, 180 cm
Szerokość maksymalna: 5 m
Średnica rury nawojowej: 70 mm
Kąt pochyłu: 160°
Kaseta: nie
Daszek w opcji: tak
Kolor konstrukcji: biały
Centralna podpora: nie
Napęd ręczny: tak
Napęd automatyczny: tak

smileInformacje ogólne
Italia jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania wnęk okiennych, balkonów. Opuszczane ramiona z aluminium wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rurę nowojową, dlatego Italia może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka kontrukcja markizy sprawia że montaż jest niezwykle łatwy. Elementy konstrukcyjne lakierowane są techniką proszkową na kolor biały.
smilesmilesmileItalia kasetowa

Wysięg: 60, 100 cm
Szerokość maksymalna: 5 m
Średnica rury nawojowej: 60 i 70 mm
Kąt pochyłu: 160°
Kaseta: tak
Daszek w opcji: nie
Kolor konstrukcji: biały
Centralna podpora: nie
Napęd ręczny: tak
Napęd automatyczny: tak

smileInformacje ogólne
Italia z kasetą jest markizą nadokienno-balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, balkonów. Aluminiowa kaseta osłania tkaninę i chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Opuszczane, aluminiowe ramiona wyposażono w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru. Ciężar markizy rozłożony jest na uchwyty ramion i rury nawojowej, dlatego Italia w kasecie może być mocowana nawet tam, gdzie wytrzymałość podłoża nie pozwala na zastosowanie markizy tarasowej ze składanymi ramionami. Lekka konstrukcja markizy sprawia że montaż jest niezwykle łatwy. Konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały.
smilesmilesmileItalia poreczowa

Wysięg: 50, 70 cm
Szerokość maksymalna: 5 m
Średnica rury nawojowej:70 mm
Kąt pochyłu: 160°
Kaseta: nie
Daszek w opcji: tak
Kolor konstrukcji: biały
Centralna podpora: nie
Napęd ręczny: tak
Napęd automatyczny: tak

smileInformacje ogólne
Italia poręczowa to estetyczna osłona przed słońcem. Jest to praktyczna ozdoba balkonów. Charakterystyczne dla tej markizy ramiona mocowane są do balustrady balkonu. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochylu. Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny. Lekka konstrukcja markizy sprawia że montaż jest niezwykle łatwy. Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach. Konstrukcja jest lakierowana techniką proszkową na kolor biały.
smilesmilesmile

Wspolpracujemy z:

        


Nowosci